Popis dne

Znak skautského Borce

Díky týdenní výzvě jsem se dostala k těm roverským. Jedna zněla: vytvoř si vlastní erb. Trochu jsem to pozměnila a místo svého, jsem vymyslela pro Borce alternativní znak. (Jsou to opravdu jen návrhy.) Zde je znak číslo jedna:

Jedná se o horu, která reprezentuje naše snažení dosáhnout svého lepšího já. Je uložena v půlkruhu (trochukřivémjávím) vytvořený z cesty a dole je kolečko symbolizující zemi. Tedy cesta kolem světa. Zároveň tak trochu připomíná morseovku.

Zde je návrh druhý:

Tentokrát jsem chtěla zapojit písmena. Co znamenají asi poznáte :D. Opět je zde planeta, cesta ve formě jakési sinusoidy, která ukazuje pád a vzlet.

Třetí:

B jako Borec jako přesýpací hodiny symbolizující čas výzvy. Zároveň se dole formuluje na horu, tedy vytoužený cíl. S ve tvaru cesty reprezentuje skautství.

A protože mám ráda šátky (tvz. Šátkový gremlin) na límeček by se hodily zjednodušené symboly z naší cesty. Tedy chůze (běh jsem vynechala hehe), kolo, balón, slon, kočár, auto, loď, vlak a raketa.

Budu ráda za jakoukoliv zpětnou vazbu, jaký preferujete vy? A omlouvám se všem grafikům, jediné co mě zachraňuje je to, že to není Comics Sans…..třeba příště bude…

P.S. nevíte jak se dá upravit nebo smazat příspěvek do cestovatelského deníku?

10 reakcí na „Znak skautského Borce“

To zní trošku démonicky. Teda nic proti, náš oddíl má tyhle barvy ve vlajce a číslo 13. Ale k borcovi by se mi asi hodila nějaká veselejší barva 😀

Všechny návrhy mají cosi do sebe. Kdybych mohla volit dva, tak první a třetí. A pokud jen jeden, tak asi ten třetí.

Přemýšlím nad těmi písmeny druhého návrhu. Co jen mohou S a B být?

Semeniště Borůvek
Strašlivá Burina