Who the hell is Piškot

Čauky,

skautuju zhruba 174 měsíců a až letos se ke mě dostala výzva Skautský Borec. Představit bych se mohla mnoha rolemi. Jsem studentka vš, Skautská vedoucí oddílu, členka Školního spolku a milovnice Umění všech možných podob.

V téhle výzvě mě provází pár mých oblíbených věcí.

První, kromě výprav s oddílem mě téměř nikdy nepotkáte bez mých oblíbených modrých sluchátek. V nich hrají nejčastěji Linkin Park, Lady Gaga nebo Ski Aggu.

Druhá, která se mnou prochází všechny výzvy jsou mé žluté conversky. Ačkoliv je nám ani ne rok, cestovali se mnou po celé Čr i na Krétu a vůdcovský kurz. Zkrátka Mé oblíbené boty. Jejich fotky byste v mém mobilu hledali velmi lehce.

A nakonec třetí, Můj oblíbený kabát. Poděděný tolikrát, že ani nevím značku. Přesto mě hřeje kamkoliv ho vezmu. A tím, že je mi s mými sotva 160 cm po kotníky, je i úžasnou dekou.

To bylo mých pár pomocníků ve výzvě, kteří mě v ní provází každý den. Mám otázku Na vás, Co jsou vaši průvodci každým dnem, kteří jej dělají lepší?

PS. Název je odkazem na písničku  “ Who the hell is Edgar “

6 reakcí na „Who the hell is Piškot“

Mým největším pomocníkem jsou chytré kapesní hodinky. Že jste se s takovými ještě nesetkali? Povím vám tedy jejich příběh.
No, asi tři roky to byly klasické chytré hodinky od Garminu, na pěkném svítivě zeleném pásku. Jenomže pásek vždycky tak cca 1x za rok upadnul, tak jsem to nosila k Alzákovi reklamovat. Takhle to chodilo každý rok, přičemž vždy měsíc jsem byla bez hodinek, aby mi pak dali úplně nové 😀 Po třech letech už mi ale neplatila záruka, takže mi to na reklamaci nevzali. A tak mi zbyly krásné a plně funkční, bohužel však jen kapesní hodinky. Jelikož si tam mohu měřit i různé sportovní aktivity a pak si to propojit s appkou, tak to v Borci využívám hodně. Akorát mi to prostě nemůže třeba správně měřit tep, když je mám v kapse nebo mi leží na zemi vedle cvičební podložky 😀 A plavání si s tím už holt nezměřím. Leda si pořídit plavky s kapsičkou na zip 😀