Týdenní výzva vlastně omylem

Včera jsem se shodou okolností dostala ke knize, ale ne ledajaké – historické beletrii pro děti se skautskou tematikou, která má vyjít až příští měsíc. Během večera a rána jsem zhltla všech 224 stran. A hned jsem psala do vydavatelství nevyžádanou recenzi (obsahovou i technickou) od nevyžádaného beta čtenáře. O dvě hodiny později mi zvonil telefon a slečna mi moc děkovala, že jsem objevila chyby, které přehlédli. Čili jsem si během 2 dnů nahnala plný počet bodu čtením, jednu půlhodinku psaním recenze a nakonec 50 bodů za týdenní výzvu z kategorie Skauting. A ještě k tomu si připadám užitečná, že jsem zachránila opravy v knize úplně těsně před tiskem.
Čili se v tuto chvíli jdu pustit do kategorie Příběh a vypsat si nějaké další bodíky.

Pac a pusu

Pepina

3 reakce na „Týdenní výzva vlastně omylem“