Veselé historky z natáčení

Nazdar všem,

ačkoli můj přítel je také skaut, skautského borce se neúčastní. Tahle skutečnost u nás doma vedla k řadě veselých příhod. Například hned první den večer jsem se dozvěděla, že se H. sprchoval skoro celou dobu ledovou vodou, protože já jsem ráno přenastavila kohoutek na studenou (otužování) a on si nevšiml, že je otočený. A tak prostě jen čekal, že se voda ohřeje a začne téct teplejší a nějak se chlapec nedočkal. 😀 Teď už si na to dává pozor.

Zároveň se mi často směje, když slyší jak mi zvoní časovače, protože si většinou nastavuju, jak dlouho musím danou aktivitu dělat, abych za ní měla body.

V neposlední řadě to má ale taky své výhody. Když jsem H. překecala, aby mi jeden večer namasíroval záda, asi po 5 minutách se zeptal, jak dlouho by to ještě muset dělat, abych za to měla body za relaxaci. Učí se rychle. 😀

A jak borec ovlivnil vaše neborcovské spolubydlící? Máte nějakou vtipnou historku? 🙂

Pac a pusu!

Kiki