Supertajné pozorování dětského hřiště.

Od: Agentka N.

Pozorovaný prostor: Dětské hřiště v městském parku.

Datum pozorování 27.3. 2024

Úvod: Na výzvu vedení projektu SB jsem zahájila pozorování prostoru. Vhodným místem se stala nedaleko stojící lavička. Pozorování trvalo patnáct minut. Jako objekty se počítají pouze osoby mladší patnácti let.

Pár vysvětlivek: PSS = prolézačka se skluzavkou, PBS = prolézačka bez skluzavky.

Při mém příchodu na místo se objekty pohybovaly v pěti skupinách (Skupina A – E). Skupina A měla tři členy, a od začátku pozorování až do opuštění prostoru okupovala houpačky. Skupina B měla dvě členky, které se zase nehnuly z PBS. Skupina C čítala pět příslušnic, nenavštěvovala žádnou atrakci, ale zato se s výskotem honila za nafukovacím míčem. Skupina D, obsahující čtyři objekty, s nemenší vervou prolézala PSS. A skupina E s čtyřmi členy znuděně posedávala na kolotoči.

Asi po osmi minutách skupina A opustila houpačky a z prostoru odešla. Její místo nahradila skupina E, která s vděkem opustila kolotoč. Jeden objekt ze skupiny C upadl a začal ječet. Ostatní mu nevěnovali pozornost a dál si hráli s míčem. Po chvíli se zmíněný objekt znovu postavil a přidal se ke hře. Dva objekty skupiny D byly za mírného odporu odvedeny domů. Odešly taktéž tři členky skupiny C. Skupina B opustila PBS, avšak v prostoru setrvala, zatímco jejich poručíci si povídali. Při pozorování bylo také občas možno zaslechnout zpěv ptáků, ale není jasné, zda zpívali jen, když je bylo slyšet, nebo pořád a akorát je přehlušil řev objektů. Na nedalekém trávníku také byl spatřen hustý porost orseje jarního a sasanky hajní.

P.S. objekty ani jednou nenavštívily pískoviště. Třeba ještě prošetřit.

Konec pozorování.

3 reakce na „Supertajné pozorování dětského hřiště.“