Stopky – nejlepší přítel borce

Tento ročník Skautského borce se účastním poprvé a celkem jsem váhala, jestli se vůbec přihlásit. Už tak lítám jak hadr na koštěti – škola, skaut, klavír, varhany, spolčo, sbor, … a mnoho mnoho dalších aktivit, k tomu stále blížící se maturita s přijímačkami na vysokou. Jak do toho nacpat ještě Borce?

Zatím uběhly jen tři dny, takže ještě nemůžu plně posoudit, ale zatím to vypadá, že jakoby mi mobil se stopkami už přirostl k ruce – tři minuty otužování, pak přesně půl hodiny čtení, vaření se taky nesmí protáhnout na víc než čtvrthodinu. Život se rozdělil do přesně vymezených rámečků, ale i tak mě to začíná pořádně bavit. I když se od rána do večera nezastavím, aspoň si to teď za odměnu můžu napsat do tabulky.

1 komentář u „Stopky – nejlepší přítel borce“