Když mi vedoucí oznámila, že jdu na s nimi na skautský ples, už jsem viděla,jak mi utíkají drahocenné body. Námitku, že mám borco sraz vedoucí nebrala a rovnou mi koupila lístek.
Další faux pas nastalo při tančení. Já měla taneční v covidu a moc jsem toho s 53 páry v sále nepobrala. Takže když mě vyzval k tanci jeden pohledný chlapec, souhlasila jsem. Když se mě zeptal, zda umím anglický foxtrot, znejistěla jsem. Tak jsem začala improvizovat a klučina se mě při tanci zeptal:
“Chodila jsi do tanečních?”
“Ano.”
“A dokončila jsi je?”
No, musím podotknout, že klučina nebyl skaut, ale hasič XD (nic proti hasičům…ale na skautském plese to vypadalo vtipně).  No, klučina si řekl, že mé taneční schopnosti napraví, takže jsem po celý ples tančila jak o život.
Aspoň že něco příjemného přišlo při tombole. Investice 120 Kč se za dvanáct lístků vyplatila a já kromě čajů, oříšků, medoviny a láhve, dostala také orientální šátek a vonné tyčinky. Týden v Bombaji nemohl být lépe zakončen (viz.foto).

Ještě mě napadlo, že když už mám hotových 20 tří stovek v modré barvě, můžu nějak zhodnotit úkoly. Prokrastinace, otužování a sprostá mluva v pohodě. Ale vstávání na budík mi dělá problém do teď, a dny bez mlsání byly hrozně dlouhé. Avšak co tahle na příští rok přidat nebo vyměnit něco jako pitný režim? 2,5 litrů za den za 50 bodů, co vy na to? Myslím, že pro někoho je to složité, ale možná lepší, než to vstávání na budík XD.
Z čeho mám ale obrovskou radost je pomyšlení, že pořád je zájem o skautskou literaturu. Dodalo mi to potřebnou sílu, protože “čínský týden” bude šílený. Všechno musí ustoupit právě před skautskou literaturou, kterou musím dopsat…a když už jsme u toho čtení, co jste si vybrali vy? Já přemýšlím nad Severkou (výborné doporučení), skautskou kuchařkou nebo skautskými stavbami. Co vy byste si z toho vybrali?
Konec zápisu utančeného Cukříka z Havířova.

3 reakce na „Jak jsem musela místo na borco sraz na skautský ples ( druhá verze s textem)+ zajímavé ukončení indického týdne“

Už v několika jiných zápisech jsem narazila na různé nápady a změny úkolů v Borci. Za sebe mužů říct ze se snažím ( a zatím se to daří) číst všechny zápisy. Na konci výzvy se bude rozesílat zpětná vazba, kde bude prostor všechny tyto nápady vypsat a zároveň je jako tým Borce budeme mít pohromadě na jednom místě. Borec se každý rok lehce mění právě na základě ZV.