This semester so far

Pokud se to podaří, tak u tohoto příspěvku vidíte můj skautský obrázek z minulého týdne. Pokud ne, tak  whatever, už to nemám nervy zkoušet podesáté. Vlastně bude úspěch, když se tento příspěvek vůbec odešle… Nicméně.

Na obrázku je znázorněná moje životní situace tento semestr, neboli, že jsem si myslela,  jak to budu nejvíc zvládat, skloubit třeťák na vysoké se skautskými  povinnostmi, ale je to docela fuška! Přecenila jsem se? Možná. Lituju svých životních rozhodnutí? Nikdy!

Dneska jsem měla v plánu se věnovat škole, ale docela jsem se na to vykvákla. Tak si říkám, jaký je to na nic neproduktivní den, ale koukám do tabulky a jsem stejně aktivní, jako ostatní dny (prokrastinace uklízením se vyplácí!). Jen je problém v tom, že jsem se pořádně nevyspala.

Včera jsem byla na Ivančeně, ale nezúčastnila jsem se srazu Borců. Docela mě to štve, protože jsem tam fakt celou dobu byla, ale naposledy jsem se koukala na web a instagram možná tak v 10, a říkala jsem si, že to možná nakonec nikdo nezorganizoval. Jako pardon, ale kdo jde na Ivančenu a kontroluje každou chvíli instagram, jestli už se zveřejnil čas srazu? A to ani nemluvím o tom, jak silný internet tam byl.

Ale výlet jsem si jinak užila, děti z našeho oddílu se bavily tradováním (když se zrovna nesnažily zahřát v tučňáčím kroužku) – jedna holka dokonce přitáhla kus kola od auta 😀 Počasí mohlo být třeba tak o 15 stupňů teplejší, ale lepší sníh než déšť. 🙂 Dneska je u nás ve Frýdlantu nad Ostravicí bílo, ale něco mi říká, že se to do zítřka změní v břečku.