Prvotní dojmy

Takže letos jsem se konečně přihlásila :D. O skautském borci vím už několik let, ale nikdy jsem nějak nepostřehla přihlašování a nebo to prošvihla. Proto, když jsem zjistila, že bude přihlašování, tak jsem hlídala a hned jak bylo spuštěno, tak jsem se přihlásila. Nevěděla jsem přesně do čeho jdu, ale hned jsem to posílala i našim roverům. U roverů mi na to odpověděla jenom jedna holčina, ale což…i jeden další člověk se počítá :D. A přítele (také skauta) jsem do toho ukecala až poslední den přihlašování :D. Když přišla tabulka, tak jsem nevěřila svým očím k čemu jsem se to upsala. Ale nelituju. Možná jenom toho, že jsem se nepřihlásila dřív, kdy jsem nebyla tolik líná :D. Ale od toho je to přeci výzva, ne?? Už třetí den jsem zjistila, že volný čas se dá využít i jinak než flákáním (to sbírání bodů je vážně motivace!). Doufám, že se budu každým dnem zlepšovat a uvidíme jak to se mnou dopadne!

P.S. Jako obrázek přikládám Tarbíka, protože je roztomilý a protože byl součástí mé včerejší kultury. Uhádne někdo co to bylo za kulturu?

2 reakce na „Prvotní dojmy“