První dojmy

Letošní ročník je prvním ročníkem skautského borce, který plním. Dříve jsem o něm ani neslyšel, ale mám štěstí, že máme v oddíle činné rovery, kteří o takovýchto různých akcích a výzvách dávají vědět. Proto jsem se k nim letos mohl přidat i s několika dalšími rovery, kteří se do této výzvy zapojují taktéž poprvé. Stalo se tak, že nás v oddíle soutěží poměrně dost, za což jsem opravdu rád. Byť nejsem úplně soutěživým člověkem, v této výzvě mě nějaká ta zdravá soutěživost přece jen postihla a pomáhá mi tak v motivaci něco se sebou udělat. Dříve jsem se přece jen málokdy odhodlal otevřít cestou do školy knížku, což se mi teď začíná konečně dařit. Stejně tak i v různých jiných oblastech. Už asi poslední dva roky se mi nepovedlo vstát na první budík a teď už jsem to zvládl třikrát po sobě! Také mi skautský borec pomáhá s rozvržením času, což pro mě osobně nebylo taktéž úplně snadné. Přestože jsem momentálně nemocný a nemůžu úplně plnit silové a sportovní úkoly tak doufám, že až se dám do kupy, tak zapracuji i v tomto směru. Teď už jen doufám, že mně i Tobě vydrží zapálenost do této výzvy, ale i do osobního růstu déle, než pár dní. Tož, držte se!