Pravidelné psaní den 2 aneb nebylo daleko od toho to vzdát

Dnešní den nezačal s velkou motivací, tak jsem začala rovnou snídaní. Abych nahnala body tak jsem jako vždycky u snídaně psala. Ach ten můj multitasking. Dál došla energie cokoliv dělat a tak už takhle brzo po ránu jsem se rozhodla pro čtvrthodinku relaxu v podobě rozespalého sezení a poslouchání písniček. Pak konečně přišla energie na protažení. Velkou motivací také bylo číslíčko 13/20. Přece nevyhodím 13 dní protahování.

Po cestě do školy došlo konečně na připravení programu na schůzku. Dnešní. Klasické odkládání dokud věci nejsou neodkladné. Před školou jsem ještě stihla kavárnu ve škole, kde jsem stihla napsat půlku práce na téma Já a Skauting. Přitom jsem zjistila, že psát o mém působení ve skautu je delší než jsem si myslela. Zkuste si to a zjistíte že váš odhad musíte tak ztrojnásobit.

Škola utekla rychle a já vyrazila do klubovny. Samozřejmostí se už stala procházka Co nejdelší jde. Se sluchátky jsem obdivovala krásu architektury vinohradských domů. Ještě k tomu počasí na mikinu a brýle.

Sotva jsem dorazila do klubovny, dorazila sestra s neteří, které se rozhodli nás navštívit na schůzce, a vyrazili jsme ještě na procházku po městě. Půl hodiny před schůzkou jsem už byla zase zpátky v klubovně a jako vždycky mě ve sluchátku čekalo aspoň jedno “McDonald co si přejete“ což mi zlepšilo den. Bohužel hranolky jsem nedostala.

Po celkem klidné schůzce jsem s další vedoucí rychle sháněla večeři abychom na radě netrpěly hlady. Taky kdo má rád rady bez jídla. Jak to tak obvykle chodí, rada se protáhla a já domů dorazila úplně utahaná. Dlouhý den.

Tak jsem si užívala půl hodiny relaxu při válení se v teplé posteli a v tu chvíli jsem si vzpomněla na můj pokus psát denně. Už jsem začala vymýšlet jak ho napíšu zítra, ale nakonec jsem se přesvědčila. Přeci jen by bylo blbé vzdát to druhý den. Tak nebojte i dnes si můžete za tento můj příspěvek připsat body (pokud nečtete rychle, snad aspoň půl bodu)

P. S. U psaní práce na vůdcák jsem učinila objev. Přemýšleli jste někdy proč se naši nejmenší jmenují benjamínci? Vzpomeňte si na našeho zakladatele