můj plán psát každý den

Když jsem 4. Března koukala na úkoly, naivně jsem si myslela že budu psát cestovatelský deník každý den. Ale motivace se dost zkřížila s tím, že den má 24 hodin. Takže při chození na přednášky a dělání všech věcí k čemu mě skautský borec namotivoval, psaní denně úplně zapadlo. V prvním týdnu jeden pokus psaní deníku byl, ale ten skončil po tom co se stránka obnovila. Ufff, to bylo demotivující. Tak aspoň Teď souhrn za první dva týdny.

První týden začal zklamáním v pondělí před jednou ráno. Prvním zjištěním bylo, že začíná skautský borec. Fajn, dneska to zkusím a zítra začnu strategicky. Haha, samozřejmě že jsem od té doby na nějakou strategii téměř ani nepomyslela.

První den jsem začala velmi produktivně, stihla jsem školu, učit se, vernisáž kamaráda a ještě schůzku se školním spolkem a následně pivo. No myslela jsem si že mých 12,5 hodin aktivity bude jeden z mých rekordů.

Samozřejmě jsem byla tak namotivovaná, že teď se obvykle dostávám velmi blízko k 15 hodinám aktivity denně.

Během týdne jsem stihla splnit téměř celou týdenní výzvu, kdy jsem navštívila Vršovický zámeček a v pátek po cestě na vůdcák pro jistotu ještě zámek v Hořovicích. Před cestou jsem stihla upéct finské perníčky Hannatädinkaku. Po cestě jsem narychlo dodělávala prezentaci na společný projekt. uff konečně byla sobota- můj volný den a já si odpočinula. Neděle pak utekla hrozně rychle- učení, návštěva kamarádky- a bylo pondělí.

Druhý týden začal tím, že jsem přišla z přednášky a prospala celé odpoledne. Body mi to sice nepřineslo, ale velmi potřebný odpočinek ano. Celý týden se motal kolem toho jít do školy, po cestě číst, na přednáškách háčkovat abych si některé mohla zapsat do tvoření a večer přijít domů a spát zasloužených 8 hodin spánku. Ani nevím jak a najednou byl víkend, pátek kolaudačka a v sobotu se vyspat a mlsat.

No a teď je najednou neděle, já už jedu na kole, za půl hodiny mě čeká jít spát abych měla nejméně osm hodin spánku a získala 150 bodů do nového dne. Hezký večer /poledne /ráno /noc / kdykoliv toto čtete.

Pár dalších fotek z plnění úkolů

A samozřejmě recept 😉🤤
Užitý čas
Vršovický zámeček

4 reakce na „můj plán psát každý den“

Taky jsem měla v plánu psát do cestovatelského deníku každý den. No, zatím jsem ráda, že to stíhám jednou týdně. 😀

Zápis doporučuji tvořit v nějakém externím textovém editoru – já používám Dokumenty Google (text se automaticky ukládá). Odtamtud si text jen zkopíruji sem do cestovatelského deníku. Takže se mi nestane, že bych o něco přišla. Když si člověk něco pořádně neuloží, snadno o to přijde – to znám moc dobře.

Za tým Skautského borce

Surikata