Cože, on už začal skautský borec?

Ahoj,

asi hned v úvodu napíši, že jsem student na VUT. Proč to vlastně píši? To jen pro vysvětlení, že každý týden je jinačí, ať už v tom, že se vám střídají semestry, zápočtové a zkouškové, ale i týdenní výuka s tím, že mám sudý a lichý týden. Jindy se stává, že vám to změní vyučující (tento semestr mi to mění každý týden), jindy vaši spolužáci, protože pracujete na projektech a prezentujete. Celkově se dá říct, že žádný týden není stejný a rozhodně se nenudíte v tom, kde hledáte ty změny. K tomu všemu tento týden jsem měla 2x na 7 výuku a před tím od 9 do 21 (+ cesta domů rozjezdem 1,5h). Takže nevím čím jestli únavou nebo zahlcením ze školy se mi stalo, že až teprve dnes jsem zjistila, že začal skautský borec. Bohužel ani příští týden nebude jiný. Znovu mě bude čekat výuka až do 21 a znovu mě bude čekat učení se na zápočty, které se blíží. Asi existuje málo lidí, kteří vám řeknou, že se jim líbí studovat, ale já k nim patřím. Takže jediná šance, jak předejít takovým failům jako bylo uvědomění si že již začal skautský borec je plně využívat svůj diář a denní plánovač, kde už si píšu i banální úkoly, abych na nic nezapomněla.

Na druhou stranu díky diáři zvládám si plánovat školu a projekty do ní. Tento týden se mi povedla interaktivní prezentace na téma Life-work balace a vcelku i zápočet z SQL k tomu jsem napsala esej na téma Styl práce s lidmi v mé vysněné práci. Navíc jsem upekla ala krtkův dort tátovi k narozeninám i s funkčním bagrem.

Ponaučení z tohoto týdne: nikdy si nemyslete, že již máte vše zvládnuté a když se stane fail, tak se z něho ponaučte

PS: SQL nechci již nikdy více vidět!

1 komentář u „Cože, on už začal skautský borec?“