Poprvé borcem

O borci už jsem v minulosti zaslechl, ale nikdy jsem pořádně nezjišťoval co a kdy to je. Naštěstí nás na přihlašování upozornili na roverské skupině a společně s chábrem Bombičem jsme si řekli že půjdem do toho. Ano , jenom řekli a u slov to taky na dlouho zůstalo xd. Jednoho dne ráno jsme si totiž na skautského borce vzpomněli a řekli si, že bychom se teda už mohli přihlásit akorát jsme následně zjistili že je den po uzavření přihlašování. Možná si tedy říkáte, jak jsem se sem dostal, no, najel jsem na stránky borce a vyplnil formulář na který tam stále i op uzavření byl odkaz, a povedlo se. Za pár minut došel mail že jsem oficiálně přihlášen, ale bylo to o fous. Pořadatelům prosím nic neříkejte pššt.

1 komentář u „Poprvé borcem“