Výsledky: 5. až 9. místo

Dostáváme s k těm nejlepším, k TOP9. Konkrétně se podíváme na ty, kteří se umístili na 5. až 9. místě. Všichni tito borci a borky získali více jak 40 tisíc bodů. A kdo se na těchto místech umístil?

9. místo – Tomek

Tomek – 18 letý rover ze střediska Krakonoš Vrchlabí, letos hraje poprvé. Ale ani to ho nezastavilo a po velice dobrém výkonu si vybojoval zastoupení v TOP10.

Počet bodů:       44 935,5 bodů

Profil:                   https://borec.skauting.cz/uzivatel/tom/

Dny borce:

8. místo – Klauduš

Tato 15 letá borka pochází z Čeložnic a jako reprezentantka střediska Kyjov výborný výkon. Kdyby se neodečítaly odpočinkové dny, skončila by Klauduš se ziskem 50 047,5 bodů a 14. místě.

Počet bodů:       44 872,5 bodů

Profil:                   https://borec.skauting.cz/uzivatel/klaudie/

Dny borce:

7. místo – Smíchus

Smíchus předvedl dobrý výkon stejně jako v loňském ročníku. V roce 2018 se totiž umístil na krásném 12. místě. Letos mířil velice vysoko, jeho neaktivita ho ale stála lepší umístění. Poslední zápis má totiž Smíchus až 5. 5 a před odečtem odpočinkových dní byl až na 17. místě. Kdo ví, kolikátý by skončil, kdyby hrál až do konce.

Počet bodů:       46 970 bodů

Profil:                   https://borec.skauting.cz/uzivatel/smichus/

Dny borce:         Smíchus nenapsal žádný den brce

6. místo – Krtek

Krtek je stejně jako Smíchus členem střediska Modrý šíp Ostrava. Vyhrál tak pomyslný souboj mezi nimi. Odečet dní pro něj žádnou změnu neznamenal. Tak jako tak by skončil na 6. místě.

Počet bodů:       49 115 bodů

Profil:                   https://borec.skauting.cz/uzivatel/zavaji815/

Dny borce:

5. místo – Hanka T.

I 5. místo patří letošnímu nováčkovi. Tou je 20 letá Hanka Tomanová ze střediska Hiawatha Praha. Jejím nejlepším denním výkonem bylo 1820 bodů.

Počet bodů:       53 550 bodů

Profil:                   https://borec.skauting.cz/uzivatel/hanka/

Dny borce: