Pravidla

1. Každý den či každou volnou chvíli si do tabulky zapisuj, co jsi z daných úkolů udělal a kolikrát jsi to zvládl/a.
  2. Vykonáš-li nějakou aktivitu jednou, zapiš do tabulky “1”, vykonáš-li ji 2x nebo 3x, tak zapiš “2” či “3” atd.
    • číslem v tabulce zaznačíš, kolikrát jsi danou činnost za daný den vykonal/a (3 = 3x)
  3. Ne všechny aktivity a úkoly vše lze vykonat vícekráte denně, maximální počet je u činnosti vždy napsán.
  4. Nezapočtené úkony (angličáky, km atd.) se do dalšího dne nepřevádí
    • za každé uběhnuté 2 kilometry získáš 25 bodů, uběhneš-li za den 5 km dostaneš 50 bodů a 1 km propadá
  5. Pokud si nejsi jistý/á úkolem, podívej se do FAQ. Většina úkolů je tam upřesněna. Pokud nenajdeš odpověd ani tak, neváhej a napiš.
  6. Najednou lze plnit jen jeden úkol. Každému úkolu je potřeba věnovat 100% pozornost.
  7. Popsaný Den borce je nutné přidat na stránky Skautského Borce.
    • Součástí popisu musí být i nejméně dvě fotografie
    • Každý borec může během hry popsat až dva své dny, v každém měsíci jeden.
  8. Tvá tabulka je propojena s VÝSLEDKY – tam najdeš, jak si vedeš!
  9. Snaž se rozvíjet všestranně, jedině tak se staneš Skautským borcem.
  10. Hraj fér, hraj naplno! – každý je sám sobě soudcem, kontrolorem a podporovatelem.
  11. V neděli se nehraje a body tak nelze zapsat. To znamená, že máš volno, tak odpočívej!
  12. Každý má občas právo na slabší den, proto se tvých 5 nejhorších dnů s nejméně získanými body maže!!
  13. VYHRÁVÁ TEN NEBO TA, KDO ZÍSKÁ NEJVÍCE BODŮ