C.J. – 31.5. 2019

Ahoj , jelikož jsem odkládal psaní Dne borce až na poslední chvilku , tak vám tady popíšu úplně poslední den naší výzvy. 

Ráno mi zazvonil budík v 7:15 , nasnídal jsem se , oblékl , udělal hygienu , sedl na kolo a jel hodně rychle do školy , protože bylo 8:52 a já byl od školy 1.5 km :D 

Nějakým způsobem se mi podařilo dojít na čas a zasedl jsem do lavice. Dneska se toho ve škole moc nedělo , první 2 hodiny přednáška o finanční gramotnosti , další 3 hodiny jsme dělali třídní tablo a poslední hodina nám odpadla . 

Ve 12:40 jsme skončili , naobědval jsem se , sedl na kolo , a protože si dělám řidičák na motorku , tak jsem jel na jízdy , které trvali hodinu a půl. 

Je 15:00 a já úspěšně přežil jízdy. Měl jsem zhruba hodinku a půl volna , kterou jsme využili s přítelkyní a zašli jsme si na nanuka. 

V 16:15 mi jel autobus , takže jsem se rozloučil s milou , sedl na autobus a vyjel na družinovku , která byla dneska docela super. S dětmi jsme si zahráli praporky , buldoky a další podobně brutální hry a poslední půl hodinu jsme využili k tomu , že jsem u nás zavedl odborky , které se v našem středisku moc neřeší a mě to přišla škola Odborky sklidily větší úspěch než jsem čekal , za co jsem byl velice rád :D 

Po družinovce už jsem jen sedl na zpáteční autobus a domů , kde na mě ještě čekala banda kamarádů , takže jsem byl ještě hodinku venku. Potom už jsem šel jen domů , napsal tenhle článek a šel spinkat :) 

 

Napsat komentář