C.J. – 22.5.2019B

Ráno bylo jako každé jiné , v 7 budíček , snídaně , hygiena až na oblékání , protože dneska jsem si na tričko oblékl skautský kroj , na krk šátek a na hlavu rogatywku (polská skautská brigadýrka), potom už jsem jen propadl korosnu a kytaru a vyrazil na Obrok. Pár minut před devátou nám odjížděl vlak z Hodonína , potom předsedání v Břeclavi , z Břeclavi do Prahy ,z Prahy do Benešova a z tama už jen autobusem na Konopiště. Bohužel celý první den pršelo , což nebylo nic příjemného , ale náladu nám to nepokazilo a vrhli jsme se na stavení stanů a věcí s tím spojených. Moc se toho dělat nedalo , tak jsme alespoň navlekli pláštenky a vzdali jsme se zjistit na jakou co kde najdeme. Takhle to nějak probíhalo až do večera , než začali koncerty , které jsme si náramně užili a pak už jen do spacáku , ve kterém jsem mrznul celou noc

1 komentář: „C.J. – 22.5.2019B

Napsat komentář