Čára 15. 5. 2019

Ahoj.

 

Sice se toho dnes moc neudálo, ale přesto jsem se rozhodl, že sepíšu dnešní den.

 

Ráno začalo jako klasický ráno. Vstal jsem, udělal jsem potřebnou ranní hygienu a poté jsem si trošku zacvičil. Po tom cvičení to chtělo nějakou dobrou snídani. Po tom všem jsem se oblíkl a zajel do školy na 1 hodinu na jakousi konzultaci ohledně ústní maturity z češtiny. Co jsem se vrátil ze školy, tak jsem se chvíli koukl na učení.

Sice to nebylo na dlouho, protože jsem moc času neměl a řeknu proč. Co jsem přišel z té školy tak jsem si dal hned nějaký dobrý oběd a po něm jsem měl 20 – 25 minut na učení, protože pak jsem musel do města. Když už se blíž čas odchodu do města tak jsem na sebe hodil žlutooranžové triko a vyrazil jsem. Ještě na chodbě jsem potkal 2 kamarádky, které tam šli také tak jsme se navzájem doprovodili. Nastala 13:00 hodina a všechno to začalo. Začali jsme prodávat kvítka Měsíčníku lékařského, protože dnes byl Český den proti rakovině, kterého jsme se zúčastnili.

I letos jsme byli na 2 skupiny. Ta jedna skupina chodila po náměstí a po blízkém okolí. Dnes bylo počasí, které nám moc nepřálo. Sice nepršelo, ale za to foukal studený vítr. Ale i přes nepřízeň tohoto počasí tak se nám za 4 hodiny povedlo prodat všechna kvítka a za to jsme byli všichni rádi.

Kolem 17:00 to končilo a všichni se rozešli každý svou cestou směrem domů. Po tom co jsem dorazil domů tak jsem si opět zacvičil a pak jsem se opět chvíli koukl na to učení. Po tom všem jsem byl docela vyčerpaný a tak jsem si lehl a na pár minut jsem si zdřímnul. Ačkoli ten šlofík nebyl moc dlouhý přesto mi pomohl.

Napsat komentář