Vendy – 7.5.2019

Ahoj borky a borci.  Omlovám se,  že to píšu tak pozdě,  ale dřív jsem čas neměla. Popíšu vám můj obyčejný den, až na to,  že jsem připravovala výstavu a s družinkou (do které ovšem patřím) Boberů/Bobříků jsme jeli na závody. 

V úterý jsem vztala jako vždy v 6:10.(Ach jo, fakt mě nebaví vztávat tak brzy ráno,  ale kvůli autobusu musím.) Autobus mi jel v 6:37.A ve škole jsem byla o půl osmé. Měla jsem jen šest hodin a psala jsem dva testy. No a školní oběd,  ještě že jsem to neměla,  jinak bych zbytek dne asi nedala. Odpoledne jsem jela s mámou do Hýlova pomoct instalovat jednu výstavu. (Pro neznalce je to v Klimkovicích poblíž Ostravy.) No a za to že jsem jim pomohla jsem dostala krásné červené růže. 

Původně jsem myslela,  že se k družince připojím až v Ostravě.  Ale nakonec jsem stihla být doma o půl čtvrté. Tak akorát čas na to si dobalit krosnu, převléct se a jít na autobus.

Jeli jsme do Ostravy-Svinov autobusem,(Kde nejmenovaný člen družinky zistil,  že se v jeho baťůžkách nenachází spacák ani karimatka.) od tud jsme jeli vlakem do Ostravy-Kunčice,  kde jsme přestoupili na vlak do Frýdku-Místku.  A z Frýdku jsme jeli autobusem do Morávky,  kde jsme byli něco po šesté. Vystoupili jsme v Morávka- Vlaské (asi) a šli jsme až na místo,  kde se ve středu konal svojsikáč. 

Když jsme přišli, hned jsme narazili na Elfa,  který nám řekl,  ať ve vnitř vysajeme,  aby jsme tam mohli spát. Ale tam jsme zjistili,  že někteří kluci z družinky neumí vysávat a možná viděli vysavač poprvé.  (Berteto jako legraci.  Prosím.) No a když jsme dovysávali, zabrali jsme si nejluxusnější místo v celé místnosti,  a zde jsme roztáhli karimatky a spacáky,  až na toho nejmenovaného člena družinky,  kterému byla v noci zima. Ale nežjsme šli spát,  zahráli jsme si stolní fotbal,  něco málo jsme se ještě učili na závod a malovali na sebe. (Pokračování 8.5.2019)

1 komentář: „Vendy – 7.5.2019

  1. počítáš si to jako 1 nebo 2 dny borce(ptám se jen proto kdybys nevěděla, že za každý měsíc můžeš napsat jen 1 den borce a pokuď si to v dbnu neudělala jeden ti propadl..)

Napsat komentář