Krtek – 30. 4. 2019

Při čtení pravidel mi nejspíše unikla informace, že se může udělat pouze jeden den borce za měsíc. Původně jsem si plánoval napsat oba dny v květnu, kdy na to budu mít více času. Na štěstí mě jeden z borců upozornil na mylnost mého názoru a poučil mě o pravdě. To je důvod mého pozdního sepsání Dne borce.
V šest hodin jsem se probudil a protáhl své tělo 10 minutovou rozcvičkou. Po rozcvičce přichází pár silových cviků a pak jdu na snídani. Po snídani do 7 hodin jsem si sbalil aktovku do školy a k tomu poslouchal hudbu.
Cesta do školy tramvají trvá právě půl hodiny, takže jsem si četl povinnou četbu. Potom dojdu pěšky 2 km do školy. Dneska jsme měli odpoledka, takže o volné hodině po obědě chodím do schodů, dělám silové cviky a čtu si zprávy na internetu.
Cesta domů se podobá cestě tam: chůze a čtení knihy. Ze školy se vrátím v 15:45 a půl hodiny poslouchám hudbu. Potom si sbalím klarinet do batohu a vydám se pěšky do hudebky. V ,,dechovce” (dechovka je v uvozovkách, protože neobsahuje nástroje, které jsou v každé normální dechovce. Jediná podobnost je ta, že je tento sbor složen pouze z dechových nástrojů)  hraji od 17:40 až do 19:10. Potom jdu zase stejnou cestou zpátky. Na cestě potkám bývalého spolužáka ze základky a tak se s ním bavím o minulosti, přítomnosti a budoucnosti.
Jelikož se zítra nemusí jít do školy, tak jsem si četl tak do půlnoci. Po tomto čtení jsem se tak unavil, že po ledové sprše jsem se nezmohl na nic jiného, než usnout a spát dlouho – až do rána.
ZUŠ Viléma Petrželky, zde chodím hrát do ,,dechovky"
ZUŠ Viléma Petrželky, zde chodím hrát  do dechovky
 
 Bývalý spolužák ze základní školy
 
 
 

Napsat komentář