den borce No. 2

Nevím, jak se to stalo, ale přestože byl svátek, vstal jsem už těsně po šesté. Po chvíli převalování a poslouchání hudby jsem se ale překecal, vstal z postele, a abych nevzbudil ostatní, tak jsem si zacvičil s činkami (původně jsem chtěl cvičit hodinu, ale už první půlhodina mě tak zmohla, že jsem se vrhl na plnění síly. Necelou hodinu po mně se vzbudil otec, a tak jsem pro sebe a pro něj uvařil snídani.

Odkaz na „sestřih“ části mého cvičení https://www.youtube.com/watch?v=Gh6jY8NfLXc&t=0s

Foto snídaně v procesu:

Poprvé od pondělí nepršelo, a tak jsme se po snídani domluvili, že pojedeme na kolo (bylo ale stále ráno a zima), a tak jsme vyjeli až za hodinu. Během čekání jsem se věnoval programování lilie, kterou snad na konci ukážu. Když jsme vyjeli na Olešnou, foukalo nám do zad, a tak se nám jelo dobře. Po cestě zpátky foukalo proti nám, a tak to byl trochu boj, přestože cesta byla převážně po rovince.

Detail cesty: https://connect.garmin.com/modern/activity/3607209083/share/0?lang=cs

Přijeli jsme okolo dvanácti, dali jsme si sprchu a potom, společně s rodiči a sestrou, jsme se šli společně projít do nedaleké restaurace oslavit přijetí mě a mé sestry Elis na střední školu.

Po návratu z restaurace jsem si vzpomněl, že musím odeslat referát do zeměpisu do 17:00. Nakonec to bylo naknap, ale povedlo se mi všechno dokončit a poslat. Byl už skoro večer, a tak jsem se podíval na věci ohledně Svojsíkova závodu, který nás v sobotu čeká, udělal nějaké domácí práce, sílu, v pokoji jsem si na zeď přivrtal již hotovou lilii a pak už se jen kochal tím, jak po zbytek večera prosvětluje celý můj pokoj. Přiložený odkaz je na video, kde jde vidět jak lilie “dýchá” (určitě doporučuji se podívat😊). https://www.youtube.com/watch?v=6MY6ci1GBW0

 

 

 

2 komentáře: „den borce No. 2

Napsat komentář