Káťa – 28.4.2019

Je to tady.. Poslední den měsíce a s ním i poslední možnost přidat svůj den borce.

Musím se přiznat, že po minulém roce, kdy jsem při plnění onemocněla jsem se rozhodla jet co nejvíc na pohodu. Nicméně mě rozhodně zdvojnásobení určité kategorie dost motivuje v té kategorii pohnout trochu více, než je běžné..:)

Bohužel tento týden je zrovna odpovědnost a já odjíždím na dovolenou, takže práce, kde běžně ztrácím dost času ani skaut, který byl minule velkým žroutem času úplně nevyjdou.. Alespoň že jsme spojili dovolenou s objížděním míst, kam pojedeme s roverama na tábor..takže přece jen něco..:)

Rozhodla jsem se psát o neděli a to hlavně z důvodu, že mám z neděle použitelné fotky..:D

Ráno, ač jsme dlouze spali, jsme ještě před obědem stihli dojet na chatu trošku pomakat na konferenčním stolku, co vyrábíme na deskovky

Začal to přítel, když jsem ještě byla se skautem na velikonocích a spolu jsme to začli barvit a montovat dohromady..je super!!

Ukuchtili jsme kachnu se zelím a hurá zase domů.

Následovala malá brigádka u mamky, kdy jsme jí pomáhali vyrábět špízy a další občerstvení na oslavu sestřiných narozenin. Přišla celá falešná rodina (tedy potomci mamky a jejího přítele a jejich partneři) a zahráli jsme si novou deskovou hru, která byla darem – Dokonalý pár. Musím říct, že úplně nejlepší byly otázky na společné plány..ale hra jako celek moc smysl nedává

Pak už jsme se rychle balily s mamkou na zkoušku na náš koncert. Po zkoušce jsme zašli na chvíli na pivo a pak následoval koncert našeho spřáteleného sboru Skyey. Byli jsme v katedrále svatého Petra a Pavla a jejich bicí byly zpočátku dost hlasité.. nakonec se to ale ztlumilo a když jsme přišli na řadu my, tak už jsme byly dávno ve víru tance a skvělé nálady.

Po koncertě jsme ještě zašli na pivo s rodinou, která na nás zašla mrknout a taky jsem se konečně něco dozvěděla o nepravém bratrovi a jeho přítelkyni. 

K půlnoci jsem se už konečně dostala domů. A hurá spát

 

Napsat komentář