Hrach 29.4.2019

Poslední pondělí v měsící jsme si pro psaní svého dne vybral po týdnu přebírání a vlastně podle pořekadla “Kdo moc vybírá, přebere”.
Tak jsme se dlouho hleda den, který by si zasloužil tesat do kamene, že jsme si neuvědomoval jak čas letí. To v kombinaci s mou chronickým zapomínáním událostí běžného života, což je bezva věc jelikož se mám na co vymlouvat a přitom nemám “hlavu vycpanou vatou”, a touhou získat bodíky zbůsobilo, že dnešní pondělí je to pravé.

Po ránu při přípravě dcery do školky, již rok mně stále překvapuje svou touhou chodit se mnou i za cenu stávání již před 6 hodinou, jsou se protáhl.

Dnes jedu do práce autem, jako vlastně poslední dobou pořád, jelikož furt je potřeba někam jezdit či převážet. Hold bodíky za chůzi musím sbírat jinde, ale dnes to nebude

Osmička v práci je málo a jelikož mám eště čas před družinovou dám si hodinku navíc.

Družinovka dnes je v čarodějnickém duchu, progrma má Kari, takže mám čas řešit přípravu Ben a Míny, popisků fotokroniky a úklid klubovny po svojsíkově závodě. Již třetím rokem máme družinu Mloků – benjamínků. Je pravda, že jsme začali jako o sdružení rodičů, které dělají skautský progrma, ale nyní se nám to již daří přetavovat v právoplatnou družinu. V září  máme plán přejít do vlčat a světlušek.  

Doma uklidit v kuchyni, zde je vždy jistota bodů za domácí práce a sem tam, když se zapomenu, tak aj vaření. Schlídnu Události v regionech (Brno) přečtu si pár zpráv o dění ve světě a otom jak se všici chystajů demonstrovat.

Při večeři shlédnu RAPL II. Přes dva týdny jsme čekali se ženou až oba dva budeme mít klidný čas abychom si vychutmali závěrečný díl.Stál za to Rapl opět nezplama.

A jelikož děti usli dnes obzvláště klidně sjíždíme ještě Zkázů dejvického divadla a “šlehnusi” hoďku Forge of Empires.

Na konce se stal Dnem borce můj “obyčejný” pondělní den. A asi to tak má být. 

P.S. Děkuji všem co se podílí na organizaci Skautského Borce. Po minulém ročníku jsme se těšil na další a vyplatilose to.

P.S.S. Milí čtenáři, ty coz se dočetl až sem, děkuji ti za tvůj čas jež věnovals přeštění mému dne. 

Zde pracuji a trávím spoustu času.

Napsat komentář