Ufo- Homecoming- 29.4.2019

Pondělí 29. Dubna 2019

Včera jsem si řekl, že už by bylo na čase napsat můj dubnový den borce. No a jelikož jsem na to měl jen dva dny (aby to byl dubnový zápis 😊) a taky proto, že co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítra, jsem se rozhodl, že tak učiním dnes.

Vstával jsem v 7:20 a ačkoliv je to pro mě (možná i pro mnohé z vás) více než brzo, věřte tomu nebo ne, o hodinu dvacet jsem zaspal. Jaký pán, takový budík, prostě jsme si oba chtěli pospat.

Ráno jsem si dal studenou sprchu a ta mi pomohla probrat se dostatečně na to, aby se mohl naučit na test do češtiny.

Fotografie učiva, v pozadí koš na nádraží.

V 8:15 jsem už seděl ve vlaku směr škola, do které jsem dorazil 5 minut před začátkem (na to, že jsem ráno zaspal, docela dobrý výsledek). Po úspěšném “zvorání“ testu v češtině, dvouhodinovce angličtiny a velmi lahodném obědě ve školní jídelně, jsme měli dvou hodinovku akrobacie, ve které jsem si alespoň splnil nějaké silové aktivity. Akrobacie v pondělí je důvodem, proč mám v oblasti síla záznamy výlučně v pondělí.)

Následovala poslední vyučovací hodina, ale namísto opuštění školy s cílem dosažení domovské půdy, jsem musel čekat celých 40 minut na povinný pěvecký večírek mých starších spolužáků. Takže domů jsem se vracel až kolem šesté hodiny.

Já s nádražím v pozadí. Když se zrovna nevracím unavený ze školy, občas se i usměji.

Bohužel ale nenásledoval ten Návrat Domů, ale příchod na skautskou schůzku, kde jsem strávil posledních 30 minut. (Ne mého života, ale té schůzky…) Poté jsme s kamarádem, který není skaut, ale dnes byl na schůzce jako výpomoc, vydali na demonstraci Milionu chvilek.

Fotografie z demonstrace, prosím o nesdílení, jelikož nemám povolení od té holčičky v popředí.

Tam jsme strávili asi 15 minut, jelikož byla již u konce, následovalo rozloučení a konečně ten vysněný návrat na domácí půdu. Asi tento den Borce nazvu Homecoming, s tím kolikrát jsem tu ten příchod domů zmínil, by to bylo asi celkem výstižné.

Doma pak následovalo krátké procvičení klavíru (mého hraní na klavír, klavír samotný jsem necvičil, umí hrát nejspíš perfektně), jeden díl toho nejlepšího seriálu- zklamu vás ale ne GoT, nýbrž Breaking Bad, potom večeře, večerní nástup, hygiena a ve 22:00 večerka. (Poslední věta byla mírně stylizována za účelem navození táborové atmosféry.)

Díky za dočtení do konce, zde se ještě mohu zmínit o kvalitě mých fotografií. Nejsem totiž vlastníkem chytrého telefonu, proto byly fotky pořízeny na můj hloupý telefon (sorry Nokio), ale snad vám to nijak nevadí.

Hodně štěstí v této výzvě,
Ufo

1 komentář: „Ufo- Homecoming- 29.4.2019