Kiki – 27.4. 2019

 

Měsíc se chýlí ke konci a tak jsem se rozhodla, že musím konečně přidat svůj příspěvek. Navíc to byl dneska fajn den, šlo se na Ivančenu. 
Jak to tedy vypadalo… v 6:30 jsem vstala a brácha mi řekl, že mu bylo celou noc špatně, a tak s námi nepojede, což znamenalo, že budu muset řídit auto a to dělám opravdu velmi nerada, protože jsem dlouho neřídila…vyzvedla jsem ještě pár lidí a vyrazili jsme na Krásnou, ze které jsme šli na Ivančenu pěšky, takže se pěkně načítaly bodíky. Po cestě dokonce přestalo pršet a vydrželo to celý den, což bylo super. Na Ivančeně jsme byli na vyvěšování vlajky a potom jsme si šli s naším týmem přichystat fotokoutek, který už na Ivančeně třetím rokem děláme.

Takže se za námi do Freeverovského fotokoutku za rok zastavte a udělejte si originální foto. Pak jsme celý den fotili (některé skupinky byly dost zajímavé, například holky, co šly nahoru v ploutvích :D) a povídali si a potkávali lidi, které potkáme jen na Ivančeně. Po závěrečném ceremoniálu už se vše vylidňovalo, a tak jsme se pomalu začali balit a okolo 14:00 jsme šli dolů a zamířili domů. I na cestě zpět všichni přežili a já se moc těšila až auto zaparkuju.
Doma jsem si uvařila oběd, těstoviny s pestem a sýrem a pustila si film abych nabrala sil. Večer po odpočinku už je ta správná chvíle pro kreativnější věci, předtím jsem si ještě uklidila pokoj a koupelnu, a šla jsem si dodělat svůj canc.

 

Kupodivu mi toho až tak moc nechybělo, jen tři akce, většinou toho bývá mnohem více :D. Už je 23:01, tak ještě pár dřepů zapsat body za den bez sladkostí, jednorázových obalů, sprostých slov i prokrastinace a hurá spát.

Napsat komentář