Terka 24.4.

Zdravím všechny čtenáře dne borce.

Dnešek začal velmi neobyčejně. Vstala jsem dříve než normálně do školy, protože jsem pomáhala připravit slavnostní snídani sv. Jiří. Tuto tradici udržujeme už 4 rokem, což v historii našeho oddílu je celkem dlouhá doba. V 6:30 už jsem na místě a vařím čaj a kluci připravují stoly. Pomalu začínají chodit ostatní skauti, skautky, vlčata a světlušky. Společnou snídani začneme oddílovým pokřikem a pak má Fretka slovo o tom, jak vznikla tahle tradice a kdo je to vlastně sv. Jiří. Když všichni dojedí, snažíme se toho co nejvíc uklidit, ale v 7:30 musíme všichni odcházet protože jdeme do školy. Stihli jsme to přesně na čas a právě zvoní když vstupujeme hlavními dveřmi do školy. Ve škole máme dneska sedm hodin. Celkem zajímavá čeština, tělocvik, kde jsme toho bohužel moc nedělali, němčina kdy jsme psali test na který jsem se nestihla moc naučit, ale nakonec to dopadlo dobře, pak angličtina, kde přemýšlíme nad věcmi které bychom rádi vynalezli (například pilulku která by způsobila, že i když jsme spali třeba jenom 4 hodiny, tak bychom se cítili, jak kdybychom spali osm). Před obědem ještě matika kde probíráme naštěstí docela jednoduchou látku. Po obědě se vracím na zeměpis no a pak další angličtina tentokrát s tématem motivace. Odpoledne rychle spěchám ze školy, abychom uklidili místo, kde byla snídaně. Zhruba za třičtvrtě hodiny máme hotovo a můžeme jít domů. Doma si rychle něco malého zobnu a pádím na trénink. Často chodím běhat sama, takže je to dobrý čas na přemýšlení. Po tréninku se ještě pořádně protáhnu, protože předešlý den jsem to neudělala a hodně mě bolely nohy. Dám si večeři kterou dneska vařila mamka, takže body za vaření dneska nebudou. Pak se osprchuju a nezapomenu na otužování. Sedám si k počítači a čtu si co se událo nového. Po chvíli přijde ségra, že chce pomoc s matematikou. Naštěstí je to celkem jednoduchý a zvládáme to rychle. Nakonec se to zvrtne ve společný zpívání všemožných písniček a fakt si to užíváme. Po chvíli mrknu na hodiny a zjistím kolik je hodin. Pak až do noci sedím nad referátem do školy o Karlu IV. Asi po dvou a půl hodinách mám hotovo a konečně můžu jít spát. Teď už jenom vyčistit zuby, pomodlit se a spát

Doufám že jste si den svatého Jiří užili stejně jako já.

 

1 komentář: „Terka 24.4.

Napsat komentář