Smíšek- 16.4. 2019

Můj den nezačínal úplně nejlíp, protože jsem po dlouhé době musela zase do školy.

Moje ráno bylo stejné jako všechna ostatní rána, jen začínalo dřív. Na snídani jsem měla ovesnou kaši a bílý čaj Vietnam Pai Mu Tan, koupelnu jsem taky navštívila a taky jsem se nachystala do školy.

ŠKOLA. Fajn, byla jsem tam a nebylo to hezké, odevzdala jsem tři referáty a psychicky se připravovala na obhajobu známky z biochemie v podobě prezentace na léčiva (a byla jsem tam sama, Moni). Nakonec jsme se koukali na Fak jů, pane učiteli 3. Matika byla špatná špatná a tak jsem jako vždy nedokázala nadávky udržet za zuby… Ale lepším se. Suplovaná hodina angličtiny se podobala dokonalé anarchii, ale dobře jsme si pokecali a šli jsme domů. Oklikou.

OKLIKA. Nákup žvance pro ňufíka a morče, dohromady to vážilo asi pět kilo. Naštěstí jsem s sebou měla dvě kamarádky, které mi pomohly. Po strastiplné cestě horkem a do kopce jsem došla domů, jen abych mohla zase odejít, odkud jsem přišla.

NÁKUP. Nakupovaly jsme zajímavý věci. Moje kamarádka potřebovala sako na kostým Jokera, já květináč a pletivo na kostým keře. Taky jsme pořídily plyšáka pro naši učitelku biologie.

DOMA. Jo, byla jsem tam 15 minut. Pak jsem musela za Jéňou pro jízdenky do vyúčtování akce. Hezky jsem se prošla, získala jízdenky a nepovedlo se mi vrátit domů. Mrož mě doslova zlanařil- dvě hodiny jsem se věnovala lezení po stěně, tákže další body.

Nejen, že jsem si hezky zalozila, ale taky jsem potkala spoustu kamarádů ze skautu. Spoluvedoucí kurzu, našeho správce klubovny, účastníky rádcovského kurzu a světlušky, které jsem vedla. A taky jsem získala tři věci, které mi nepatří a musím je vrátit. Takže jsem si úspěšně přidělala další práci.

Teď jsem docela dlouho psala, je to zajímavý, asi si budu ještě číst. A možná taky ne. Musím přesadit svůj dub a taky se najíst- něčeho SLADKÝHO, protože na lezení už jsem si dala čakoládu, holt, tyhle věci mi nejdou.