MOTÝLEK – 9. 4. 2019

Ahoj, 

i já jsem se už rozhodla popsat svůj den, co mě k tomu vedlo se dozvíte po pár dalších řádkách..

Mým původním plánem bylo dneska ráno vstát dřív než obvykle a získat body za sílu. Jenže po tom, co sem se včera snažila získat co nejvíc bodů (jako každý den :D), se mi fakt nechtělo, a tak z toho sešlo..

Takže můj den začal jako vždycky ve škole. Dneska jsme chodila od shora dolů a zas naopak, takže schodů nebylo málo.. Po 8 hodinách jsem se ve 4 dostala domů. Nemohla jsem odolat rozečtené knížce (Pýcha a předsudek), a tak jsem se na chvíli začetla, ale protože bylo krásně, šla jsem za chvílu na zahrádku a pak se psem na 2 km okruh, abych měla bodíky za chůzi.. Vzhledem k denní době se moje malá procházka protáhla na hodinu, protože jsem nemohla položit z ruky foťák.. (abyste pochopili, miluju západy slunka, a dnes to fakt stálo za to!!)

No a protože se mi ty fotky tak líbí, proto sem se rozhodla je sem přidat Navíc jsem zas o kousek vyčistila naši planetu, takže jsem domů nepřicházela se špatným pocitem, že zas dnes nic neudělám..

Když jsem přicházela domů, akorát k nám přijela teta, a tak jsem si splnila i půhodinku povídání. Taky ještě zvládám pár silových cviků. Po večeři beru do ruky kytaru a strávím tak krásně dalších 30 minut. Splním i hodinu učení a ještě to vidím na studenou sprchu..

Omlouvám se za to, že je to tak dlouhé, trochu sem se rozepsala..

Tak ať se vám všem daří

Napsat komentář