Netyka – 30. 4. 2018

Rozhodla jsem se, že popíšu svůj první a poslední den, protože jsem byla zvědavá, jestli se budou nějak lišit. Můj poslední den byl výjimečný proto, že jsem změnila prostředí a prodloužený víkend jsme strávili s rodinou na chalupě. Jinak jsem ale pořád studující máma, a tím se řídí každý můj den.

7:00 vstávám a kvůli nedostatku teplé vody musím volit mezi umytím vlasů a umytím nádobí (hádejte, co zvítězilo:)). Po snídani vyrážíme na výlet – já nesu skoro tříletý, dvanáctikilový batoh.

11:00 děláme malou přestávku na dětském hřišti, vůbec nemám chuť posilovat, jsem tak akorát schopná točit se na kolotoči

12:00 Jsme v cíli naší cesty, na kozí farmě v Pěnčíně, odkud si kromě radosti z pozorování zvířátek odnášíme i lahodné sýry.

13:00 neodoláme a na farmě taky obědváme, takže body za vaření si dneska nepřičtu.

16:00 po výletě plném zážitků syn spí a já mám chvíli času dát si kafe a učit se na státnice, které mě čekají za měsíc… Po probuzení mi syn chce s učením “pomáhat”.

19:00 Navečer vyšetřím ještě chvilku na kreslení. ráda bych jednou vydala omalovánky s luštěním o doktoru Kittelovi. Tak třeba za rok

Za dnešní den jsem nasbírala 490 bodů.

Napsat komentář