Olaf K. – 30.4.

Môj dnešní deň začal hraním spoločenskej hry krycie mena krátko po polnoci a pokračoval tým, že sme nakoniec na Lídersko-rangerskej škole Vulkán ako posledné tri skautky čo ostali hore spievali, vymýšľali pesničky a rozprávali sa až do 4:30 ráno. O dve a pol hodiny sme vstali a aj napriek tomu, že sme šli spať bezkonkurenčne posledné boli sme hore prvé a dokonca sme robili budíček. Po budíčeku ma však moje dve parťáčky opustili, keďže nás boli len pozrieť, keďže boli účastníčky minulého ročníku a ja som pokračovala v programe, ktorý už toho však veľa nezahŕňal – upratovanie klubovne, balenie sa a nakoniec vytúžené raňajky, ktoré bez upratovania nemohli byť. Nasledovalo vyplňanie spätnej väzby, ktorého som sa však celého nezúčastnila nakoľko som chcela stihnúť skorší vlak. Na stanicu som išla necelých 20 minút a zopár ešte na vlak čakala. Na hlavnej stanici v Bratislave som sa stretla s mojim priateľom a išli sme sa najesť do Ikei a potom sme sa rozprávali. Potom som išla domov a spísala som text našej vymyslenej pesničky z rána. Nasledoval nákup s tatom do eko drogérie, kde vám všetko načapujú do vlastnej nádoby a neskôr jedlo a nákup v Lidli. A potom som prišla domov a zaspala som kvôli nedostatku spánku z predošlej noci.

– fotky mi nejdú pridať