Vítek 26. 4. 2018

NAZDAR!

Zdravím všechny, kteří tu ještě vydrželi. Já osobně už to moc nedávám ale snažím se

Tak tedy čtvrtek. Proč? Protože to mám i body za protahování, a tak se to pěkně sejde.

Vstal jsem (no spíš mě mamka donutila vstát) a začal můj ranní závod o to kdo bude na zastávce dřív jestli já nebo autobus, který jsem naštěstí vyhrál. 

Ve škole jsme měli první dvě hodiny TV a dělali jsme kruhový tréning (aspoň myslím, že se té krávovině tak nadává) tak sem měl hned nějaký silový cviky atd… 

Jinak ve škole nic zvláštního jen nám odpadla španělština a odoledne odpadl i sbor Nevadí aspoň zbyl čas na kytaru a další věci doma.

Cestou autobusem domů jsem zvládl půl hodinku hrát na mobilu. Doma jsem pak chvíli mučil kytaru a zabíjel čas v posteli (škola člověka docela utahá) 

Po hraní na kytaru a vyválení se přišli rodiče z práce. Šli jsme pracovat na zahradu. Sázeli jsme keříky rybízu  a docela nám to šlo. No posuďte sami:

Když jsme dodělali práci na zahradě ještě sem zahnal naše domácí zvířata a dal jim najíst a napít. Pak teprve sem šel domů a pokusil se získat nějaké ty body. Vymyslel jsem schůzku, naučil se světové baroko do češtiny a podíval se na zprávy. Na silové cviky samozřejmě taky přišlo. 

Tak a pak jsem byl tááák unavený, že .. už vháá…

Tak doufám, že jste si výzvu užili jako já. Mě teda určo bavila (i když byla namáhavá ). A třeba příští rok ?

Pac a pusu, hodně štěstí a zdaru

Vítek

Napsat komentář