Sluníčko – 28.4.2018

Ahoj :-),

rozhodla jsem se, že neudělám jen jeden den, ale že napíšu tak nějak o celých mých narozeninách.

Všechno začalo již ve středu. To vedu družinovku (světlušky) ve skautu. A protože jsem měla mít v sobotu narozeniny, tak jsme se s holkami domluvili, že je pozvu na zmrzlinu. Můj bratr také neodolal, a tak jsem musela zaplatit ještě o další zmrzlinu navíc. Celou cestu na zmrzlinu i zpátky jsme si zpívali, tancovali a smáli se, takže bylo spoustu srandy.

Má oslava pokračovala v pátek. To byl asi zatím nejlepší den ve škole. První dvě hodiny mělo u nás na gymplu 5 maturitních tříd poslední zvonění. Byla sranda a většinu času jsme protancovali. Pak jsme měli čtvrt hodiny matiky a já jsem ještě rozdala sušenky (domácí, moc jim chutnali) a bonbóny pro celou třídu(je nás 34!!) a oslavila jsem se spolužákama narozky. Další dvě hodiny jsme strávili v kulturním domě. dojel k nám divadelně taneční soubor z Brna, který patří pod ministerstvo obrany. Představení bylo hezké a celkem vydařené. Já jsem pak odcházela na rovnátka k zubařce, která mě ale vůbec nepotěšila :-), ostatní se pak ještě vraceli do školy a měli dějepis… to jim fakt nezávidím :-). No takže já měla za celý den ve škole vlastně jen čtvrt hodiny matiky…supeer!!

No a pojďme na sobotu…!!!

Ráno jsem vstávala opravdu brzo. Muselo se toho hodně stihnout, uklidit, navařit, nachystat, napéct, ale když se zapřáhla celá rodina, tak šla práce od ruky. Za dopoledne jsem dostala hoodně bodů za domácí práce, vaření a cvičení :-). A odpoledne… slavili jsme mé narozeniny a polokulatiny mého táty, který měl narozeniny o týden dřív, ale v té době jsem byla na čekatelkách v Čáslavi. Letošní narozeniny byly bohaté a pořádně jsme si je užili. Pak jsem ještě sbalila sestřenky a bratra a šli jsme si hrát na hřiště. To mně dají vždycky zabrat… ale mám je ráda :-). Ještě za odpoledne jsem nasbírala body za stolní hry, povídání, přátelství, taky za cvičení, jako obvykle za zlovolný jazyk, samozřejmě relaxace, hudba a film… no bylo toho hodně. Měla jsem v plánu posbírat body i za sociální sítě, ale pak jsem si uvědomila, že mi všichni přejí k narozeninám, a tak jsem jim musela odepsat a poděkovat.

Přikládám ještě pár fotek z oslavy.

No asi za hodinu končí skautský borec, doufám, že jste si ho všichni užili… já každopádně jo a mějte se moc hezky.

Ahojky Sluníčko