Šimi 30.4.2018

Poslední den borce. Nejvyšší čas popsat můj druhý den borcování.

Ráno odkládám asi pětkrát budík než se konečně vyplazím z postele. Mám přece na devátou to stihnu ještě hodně věcí – naivně si myslím. Mířím do koupelny na otužovací sprchu a pak si ještě umývám hlavu. No a jen co vylezu z koupelny začíná závod s časem. Do třídy dobíhám se zvoněním a usedám do lavice. Teď už jen nějak přetrpět těch pět hodin. Po škole vyrážím do města pro isic. Když mám kartičku vyřízenou kupuji si kebab a usedám do parku a spokojeně papkám. Doma usedám ke stolu a dvě hodinky si vymalovávám. Po náročném vymalovávání si musím odpočinout tak ulehám do postele a zapínám televizi. Večer dorazí mamka a opékáme si špekáčky. Pak ještě shlédnout seriál a napsat den borce a hají.

Papa Šimi

Bohužel mi nejsou přidat fotky..

Napsat komentář