Mrož – 30.4.2018

Tak jsem se rozhodl, že popíšu dnešní den, ne proto, že by byl nějak zajímavý, ale spíš proto, že to byla poslední možnost a nechci si nechat ujít ty body.
Dnešní úkol jsem měl stanoven jasně a to získat dostatek bodů, abych vyhrál v kategorii inteligence.
Proto jsem si už předchozí den všechno naplánoval a připravil, abych neponechal nic náhodě. 

Můj den začal hned o půlnoci, naštěstí jsem si to mohl dovolit, jelikož jsem skoro celou neděli prospal, abych nebyl dneska unavený. Takže jsem se probudil, hned jsem si šel dát studenou sprchu a udělal ranní respektive noční hygienu. Sprcha mě krásně probrala tak jsem si dal hned snídani, která na mě už čekala v ledničce(ovesné vločky, skyr, banán). 
Hned po snídani jsem si dal všechny silové cviky a dal si sprinty do schodů, pak jsem se šel znovu umýt a na doplnění energie jsem si dal sušené maso, které jsem zrovna v neděli dosušil. 
Hned po svačině jsem se vrhnul na učení, jelikož mi zbývají už jen 2 týdny do zkouškového období, tak se snažím získat co nejvíce bodů, abych měl co nejlepší stipendium, takže jsem dělal hashovací tabulku což je můj projekt do algoritmů, poté co jsem 2 hodiny psal zdrojový kód, tak jsem od toho konečně mohl upustit a přejít na něco zábavnějšího, opět jsem vzal do ruky skripta a hodinku jsem se učil na kurz fitness trenéra, jakmile mi zazvonil budík, tak jsem si konečně mohl odškrtnout kolonku učení. 
Abych se trochu odreagoval, tak jsem si pustil film(Iron Man mi vždycky zvedne náladu). A hned po filmu začala pro mě asi nejvytíženější aktivita dne a to čtení knížek, jelikož jsem potřeboval nasbírat hromadu bodů, tak čtení je ideální způsob, jelikož to je neomezený zdroj bodů, takže jsem si hodinu a půl četl, pak jsem hned musel vyrazit do školy, kde jsem si odseděl 6 hodin. 
Hned jakmile jsem měl po škole, tak jsem šel do muzea, v neděli jsem přemýšlel do jakého muzea jít a nakonec jsem se rozhodl pro muzeum hraček hlavně proto, že jsem tam ještě nebyl, hned po muzeu jsem se šel podívat na nové Avengery.
Pak jsem šel hned domů, abych si opět mohl číst, jediné co přerušilo mé čtení bylo sledování zpráv, vaření jídla na večer a relaxace, jinak jsem pořád četl ve strachu, abych měl dost bodů.
A teď večer jsem si akorát na chvilku sednul, abych co nejrychleji sepsal dnešní den a mohl se zase vrátit ke čtení, které budu provozovat pravděpodobně minimálně do 23 hodin.
Díky, že jste to dočetli až sem, vím, že to nebylo moc zajímavé, jednak neumím moc psát a hlavně jsem si s tím nechtěl dělat ani moc starosti, bohužel pro vás.
Tak se mějte a děkuji vám za skvělou hru, která mi přinesla spoustu nápadů, bodů ve škole a v neposlední řadě zlepšila formu.

Mrož

5 komentářů: „Mrož – 30.4.2018

  1. Vlastně jde za čtení dostat max 400 bodů, jakmile překročíš hranici 800, přestanou se ti psát body. (Byla to celkem zrada, když jsem to zjistila, jelikož mi 110 stran propadlo)

  2. To snad ne! Takhle strávit dva měsíce, tak su zralý do Bohnic… 24 hodin být vzhůru jen kvůli bodům? Jakože respekt za výdrž a odhodlání, ale jak tu kdosi napsal někdy na začátku – život se nepočítá na body…

    1. Však nejde o body, ale dostat ze sebe to nejlepší:D Poznat své hranice, posunout je dál a objevovat další výzvy. Kdo by to proboha dělal pro body?:D

      1. Celý tento článek na mě působí jinak než jen posunout hranice a objevovat další výzvy, ale samozřejmě smekám před takovým výkonem…

Napsat komentář