Hopity 27.4.2018

Dnešní den nezačal úplně nejlépe. Budík co zvonil v 6:40 mě nechtěl nějakým způsobem vzbudit a tak došlo na válecí půl hodinku. Po té už mě z postele doslova tahal psík a toužil po vyvenčení.

A tak se i stalo. Klasický okruh, který už máme za těch pár týdnů nachozený plus vysbírání odpadu na našem místě u silnice. Za dobu trvání borce se nám už podařilo s Argem vysbírat slušných pár set metrů a atak i dnes z tohoto místa odcházím spokojen s dobře odvedenou prací. Vracíme se domů a tak dokončujeme náš okruh. Dnes nám to opět ukázalo 10km.

Dávám se do vaření oběda. Dnes nic moc jsem nevymyslel a tak slané palačinky dodají potřebnou energii a zároveň i pár bodíků. Ještě vytahuji plech a dělám rychlou buchtu tak abych dovršil potřebných bodů.

Během všeho se snažím cvičit, protahovat se a plnit tak co nejvíce ze silových disciplín. Po obědě vyrážím na silniční trénink a během dvou hodinek mám na tachometru okolo 50km. Dnes sice trochu chladněji ale i tak volím krátký dres. Projíždím skrz žlutá pole, kam jen oko dohlédne.

Odpoledne trávím ve skautu, kde opravuji světla na záchodech a vyřizuji co je potřebného k táborům. Vracím se pěšky zpět domů a připisuji si další kilometry. Dneska slušných 14km. Večer ovšem nekončí a já zachraňuji svou sestru a odvážím ji pryč od dopravní nehody. Vše v pohodě jen plechy aut se trochu pokroutili. Dáváme si lehký salát k večeři, uspím ji a odjíždím domů. I mé auto nějak kouří z pod kapoty ale co by chtěl člověk po 18 let starém autě. Než usnu tak si přečtu pár kapitol knihy Let Duchů a spokojeně usnu.

Díky všem za četbu a přeji hodně úspěchů v těch posledních dnech Borce.

Hop

Napsat komentář