Yetti- 24.4.2018

Již několikátý den se pokouším vstát na budík 5:15. Pokaždé marně. Stejně tak se mi prozatím nikdy po probuzení nepodařilo dát si ledovou sprchu. A tak je tomu i dnes.

Jelikož ale dneska plánuji jít do školy v kroji, který je po skautské pouti dosti pomačkaný, 6:30 se pouštím do žehlení. Tak nějak jsem se do toho zabrala a zapomněla na čas, takže nestíhám. Odnáší to má svačina, kterou místo chleba chutně namazaného tvoří jen chleba suchý. Co už, hlavně ž e mám vyžehlený kroj….

Už před školou potkávám další skauty oblečené v kroji. Během velké přestávky se většina skautů ze školy potkává u hlavního vchodu, kde se fotíme. Zbytek vyučování se musí nějak přežít. Naštěstí nám odpadají poslední 2 hodiny a tak mám i dostatek času dochystat schůzku a dojít si k babičce pro kolo, abych mohla hned po schůzce domů.

Schůzka utekla jako voda a já konečně vyjíždím na kole směrem domů. Čeká mě krásných 20 km.

Místo toho abych se začala učit fyziku, začínám cosi vařit. Během jídla si přečtu nějaké ty noviny a pak už hurá na fyziku. Ať žije Lepil a jeho Sbírka úloh pro střední školy! Málem u toho usínám. Po hodině už se musím probrat ledovou sprchou a opět pokračuji s fyzikou.

Teď už jen dopsat den borce a konečně jít spát.

Přeji všem hodně sil do posledního týdne

Yetti

jo a omlouvám se nejdou mi přidat fotky