DM – 24.4.2018

Nazdar, přidávám svůj den na svatého Jiří, sice pozdě, ale přece.

Ráno jsem vstala v 5:30 (o dvacet později minut, než normálně), oblékla na sebe kroj, nasnídala se a vyrazila na vlak, kde jsem se setkala s kamarádkou, která si pro dnešek vzala alespoň šátek. A vyjeli jsme spolu vlakem směr Praha. Na ,,hlaváku” jsme se rozdělili, ona se vydala do školy a já si šla do Billy koupit svačinu. Pak jsem vyrazila do metra, kde jsem se na peróně sešla se spolužačkou  a vyrazili jsme na Matfyz, kde nás čekala Interaktivní fyzikální laboratoř. Zde jsme zkoušeli po skupinkách různé pokusy na vrhy. Po všech těchto zajímavých pokusech jsem se museli vydat do zpět do školy.

(Já v kroji a Matfyz v pozadí )

Po tom co nám jednou ujel autobus přímo před nosem a nemohli jsme najít tramvaj jsem nakonec včas dorazili do školy a stihly jsme i oběd před následujícím vyučování. 

Pak nás čekala angličtina a tělocvik, kde jsme hráli tenis. 

Pak mě čekala cesta zpět domů. Ve vlaku jsem potkala kamaráda ze základky a tak jsem mu povídala o tom, jak jsme na Matfyzu stříleli z kanónu a měřili za jakého naklonění kanónu jak daleko kulička dostřelí.

Když jsem dorazila domů, tak jsem se podívala na ,,Batman začíná”. Vzala Bardotku ven na procházku a začali jsme trénovat na zkoušky z obedience.

Večer jsem si zacvičila a šla jsem spát.

PS: Nikde jsem neviděla nikoho v kroji.

Doufám, že jsem vás svým povídáním moc nevyčerpala a na závěr jedna moje krásná fotka u keře.

 

Napsat komentář