Motýlek – 24.4.2018

Nazdar všichni, kdo jste ještě vydrželi!

Dnes ráno jsem se samozřejmě vydala do školy ve skautském kroji, když už je toho svatého Jiří. Bylo milým překvapením, když jsme se na místě smluveném na fotku těch, kdo na kroj nezapomněli, sešlo asi 15 ze školy. Po namáhavém školním dni jsem se vydala domů.

Doma jsem si prvně musela oddychnout u čtení knížky a pak se vrhla na už delší dobu odkládanou věc, kterou byl úklid mé skříně s oblečením (takový ten velký jarní :)). Po 45 minutách jsem zjistila, že mám teprve půlku a druhou odložila na zítřek (aspoň budou body :D). Pak jsem se protáhla (sérii jsem ještě neporušila, snad to vydržím) a trochu si zacvičila. Pak jsem si řekla, že provětrám po dlouhé zimě kolo.

Tak jsme se sestrou a naším psem vydali na cestu. Jenže z příjemné projížďky se asi po 1 a půl kilometru stalo peklo, jelikož mi upadlo šlapátko na kole… A i přes mou velkou snahu nešlo přidělat zpátky, a tak jsme se radši vrátili domů. Moje zpáteční cesta byla na kole/koloběžce velmi vtipná z pohledu kohokoli jiného… Jen ne z mého.

Po příchodu domů jsem zjistila, že máme už 8 koťátek (5 se narodilo dnes), takže jen tak mimochodem, kdybyste někdo měli zájem o malé roztomilé koťátko, dejte mi vědět Tady máte fotku čerstvé maminky.

Potom jsem musela zmáknout věci na zítra do školy, a během učení jsem si vzpomněla, že mám dělat vlastně referát do hudebky, tak jsem se do toho zrovna vrhla. To mě ale brzy bavit přestalo a vzala jsem do ruky radši kytaru…

Teď tu sedím, píšu a snažím se na poslední chvíli ještě získat co nejvíc bodů

Všem vám přeju hodně sil do zbytku měsíce a mějte se famfárově

Motýlek

Napsat komentář