Výsledky 7.týdenní výzvy

Poslední týdenní výzvu máme za sebou. Celkem se do výzvy zapojilo 60 borců a borek, kteří dohromady získali 9498 bodů. V celkovém pořadí si nejlépe vedla Žirafa, která získala 363 bodů. Pouhý 1 bod za ní se na druhém místě umístila Brumík. Nejlepší trojku uzavírá Škubánek se ziskem 353 bodů.

Celá výzva se skládala ze čtyř minisoutěží. V té první, kterou bylo objímání si nejlépe vedla Brumík, která během jednoho týdne zvládla obejmout 239 lidí. Na druhém místě se umístila Lálinka s 200 objetí. A nejlepší trjci objímačů uzavírá Mrož, který obejmul celkem 154 lidí. Celkem se této minisoutěže zúčastnilo 56 borců a borek, kteří dohromady rozdali 1822 objetí.

Úkolem druhé minisutěže bylo udělat během časového limitu na čtverečkovaném papíře co nejvíce křížků. Nejrychlejší ruku měla v tomto úkolu Brumík, která zvládla za 5 minut udělat 483 křížků. Druhou nejrychlejší se stala Žirafa, která stihla udělat 437 křížků. Otřetí místo se pak dělí Racek a Škubánek s 411 křížky. Celkem si tuto minisoutěž vyzkoušelo 45 borců a borek.

Ve třetím úkole jsme se předvedli jak zvládáme hru kámen, nůžky, papír. Celkem se zapojilo 46 borců a borek. Nejlépším hráčem se stala Škubánek se skóre 39. O 10 bodů méně získala druh Racek. Třetí pak skončil s 27 body Sever.

V posledním úkolu jsme si házeli vajíčkem. Nejlépe si vedla Žirafa, následována Hančou B. a Pájou Bu. Na třetím místě se umístil Smíchus.

Pořadí celkové i jednotlivých minisoutěží najdete zde –> https://docs.google.com/spreadsheets/d/11rVfHIJwb5hkMlyxJR-bvZBF8e-gTGu7_c2gDoOTxl8/edit#gid=103686690