Žirafka – 22.4.

Ahoj všichni, vím že je neděle a že by se nic nemělo dělat, ale jelikož odjíždím pryč, řekla jsem si že Vám ji popíšu. Celý víkend jsem byla na soustředění v orientačním běhu.

Ráno jsme vstávali před půl osmou abychom stihli snídani. Po snídani jsme si rychle sbalili všechny věci, protože jsme pospíchali na závody. Závody byly v Německu, nedaleko českých hranic. Startovala jsem velmi brzo, takže ještě nebylo takové teplo a běželo se mi hodně dobře. I přesto že jsem běžela starší kategorii, tak jsem ji vyhrála. Závod se mi hrozně líbil, protože to bylo ve skalách. Tady je ukázka mapy:

Hned pro závodě jsme se vydali zpátky domů, abych si stihla zabalit věci. Mezi balením jsem si ještě dala oběd a malý zákusek a pak mě čekala moje nejmíň oblíbená věc na cestování. Balení. Vždycky si naberu hrozně moc věci a pak to nemůžu všechno dát do tašky. Během balení poslouchám písničky a když už mě to nebaví, vyrazíme s mojí malou ségrou na “fobal” Jdeme se podívat jak hraje náš vesnický tým a taky koupit housky. Pak si dám drobnou večeři a už musím rychle dobalit věci. Při začátku psaní mám vidím tento krásný západ:

Teď když to čtete jsem už někde na cestě směr Švédsko. Bude to dlouhá cesta. Snad stihnu něco přečíst, abych si to mohla zapsat. 

Přeji příjemný poslední týden, užívejte posledních slunných dní a ať nasbíráte co nejvíc bodů. 

Mějte se Žirafka

2 komentáře: „Žirafka – 22.4.

  1. Teda respekt, sis celkem mákla Jak dlouho se takový závod běží? Dle mého odhadu je to něco kolem 2 km, trefila jsem se? Každopádně seš dobrá, klobouk dolů

Napsat komentář