Lemra – 17. 4. 2018

Dnešní den začal opravdu skvěle, protože nejdu do školy. Místo toho se vypravuji na Středoškolku (pro ty co netuší: turnaj ve frisbee mezi středními školami). Naštěstí dnes výjimečně nemusíme nijak daleko. Jedeme dneska na Pražské kolo, takže ještě před odjezdem stíhám sólo rozcvičku a po příjezdu na hřiště v ní pokračuji se svým týmem:

 

Počasí nám taky tentokrát přeje, a tak se nestačíme divit, jak moc se dá začátkem dubna vůbec opálit.

A protože je to moje poslední Středoškolka, náležitě si ji užíváme. Nakonec jsme skončili jeden tým 6. a druhý 9. což je z 19 týmů docela slušný výsledek a pořádně jsme si celý turnaj užili. Jen škoda, že nevím, kdo dostal spirita … Moc bych přála Trubkám, protože svěle hrajou a navíc jsou to hrozně super lidi :D.

A mimochodem: na těhle akcích se skvěle sbírají objetí ;D

 

Naneštěstí se mi však dneska podařilo si zbržďováním pádu krásně narazit prst, který otekl na dvakrát větší velikost, než má mít … Tak to dneska už na další koliky ani klavír s kytarou už nevidím. Budu muset počkat, co to udělá zítra …

Když jsem se odpoledne dostala domů vypracovala jsem ještě dvě maturitní otázky z fyziky, uvařila večeři a s mírným úžehem, spálenými tvářemi a únavou po celém těle vděčně zalezla do postele, zkoukla dílek TopGearu po Indii a vděčná, že zítra jdu až na desátou spala jak zabitá celou noc.

 

Víc takových dnů, kdy se vám spí, jako kojencům ;). 

A něco málo hudby pro vás (snad alespoň někteří ocení): https://www.youtube.com/watch?v=aTdSm4Rn1XA

Lemra

Napsat komentář