Skříťa 16.4.2018

Ráno mi budík zazvonil už před sedmou, ačkoli mi škola začíná až v deset. Po ránu mívám vždycky víc energie, než večer, tak jsem si nechala na ráno vybalování po víkendovém puťáku v Beskydech. Tradičně jsem se otužila, protáhla,  vykonala ranní hygienu a nasnídala a pustila se do vybalování batohu a vysávání pokoje. Zapsala jsem si to jako domácí práce. Chtěla jsem udělat i nějaké ty silové cviky, ale po víkendu se mi stále ozývaly bolavé svaly, tak jsem toho raději nechala a šla se do koupelny nalíčit. To je tvořivá činnost ;).

Cestou na autobus jsem posbírala několik odpadků a během jízdy si trochu zarelaxovala při čtení bible. Taky jsem si popovídala s bratrancem, který přistoupil ve vedlejší vesnici. 

Kolony mě trochu zdržely, tak jsem na přednášku z psychologie dorazila s pětiminutovým zpožděním. Tento předmět mám na PřF jen na oddech, abych měla kredity. Jinak studuji na FI.

Po obědě jsem zamířila na svou fakultu a připravila se na následující cviko Algoritmy a datové struktury. Máme super cvičícího, takže mě to baví, i když tento předmět patří k těm těžším. 

Po cviku za mnou přišel můj milý z VUT, kterému odpadla přednáška, tak chtěl být místo ní se mnou. Já jsem měla v plánu si přepočítat příklady z vnitrosemestrálky, které jsem měla špatně a za dvě hodiny jít na přednášku z ekonomie, takže jsme se každý hodinu učil, hodinu jsme si povídali a dvě hodiny byli na mé přednášce. Přidávám fotku z počítání. 

V osm večer už mi konečně skončila škola a my dva jsme spolu mohli jít na večeři. Po ní mě doprovodil k babičce, kde přespávám, když ve škole končím pozdě.

Dnešní den borce jsem se rozhodla popsat hlavně proto abych mohla nakonec dát řešení šifer z minulého týdne, na které jsem přišla. Překvapilo mě, že na stránkách nejsou (alespoň jsem je nenašla). Byly na mě dost těžké a to jsem si myslela, že jsem na šifry borka. 

Šifra 4 – křížovka. Dejte si tu legendu do googlu. Vyjedou vám dlouhé názvy těch míst s počtem písmen uvedeném v závorce. Poté přečtěte zelená okénka a vyjde vám slovo “kotleta”.

Šifra 6 – čárový kód. Jednoduchá morseovka, “řešením této šifry je slovo bedna”. 

Šifra 9 – vánoční ozdoby. Přeložte cípy hvězd do šestiúhelníků a přečtěte zvýrazněné linie. Vyjde slovo “chaos”.

Šifra 11 –  trojúhelníčky. To je semafor. Berte je po dvojicích a domyslete si je jako vlaječky. Získáte větu ‘řešení zní baterie’. 

Napsat komentář