Pavča – 17. 4. 2018

Můj dnešní den borce začal o hodinu později než obvykle. Dnes jsme měli ve škole ředitelské volno, kvůli příjimačkám, takže jsem byla doma a přispala si až do sedmi. Po probuzení jsem si dala rychlou studenou sprchu, potom dřepy na zahřátí a pak jsem si udělala dobrou snídani. Dopoledne jsem se rozhodla jít si zaběhat, protože venku bylo moc krásně a hlavně nebylo takové horko, jako bývá poslední dobou odpoledne. Během toho jsem taky posbírala nějaké ty odpadky, co jsem po cestě našla.  Po návratu z běhu jsem se pustila do přípravy oběda, kterým byl dneska těstovinový salát s lososem, tím jsem si připsala pár bodů za vaření.

Po obědě jsem si pustila pár episod seriálu, přečetla několik stran z knížky (i když jsem se do toho musela opravdu hodně nutit) a trochu jsem si zarelaxovala…(původně to mělo být něco jako meditace, ale nakonec to dopadlo tak, že jsem málem usnula se sluchátkama v uších a uklidňující hudbou).

Odpoledne jsem slíbila mamce hlídání mladšího bratra, protože šla ke kadeřnici, takže jsem s ním šla ven. Za hlídání dětí bohužel body nejsou, tak jsem si řekla, že s ním alespoň zahraju nějaké dětské hry na počítači, to ho totiž nesmírně baví a já za to mám nějaké ty bodíky.

Potom, co se vrátili rodiče, jsem si šla ještě trochu zacvičit.

Po procházce a cvičení, jsem dostala hlad, tak jsem si šla udělat večeři.

Teď mám v plánu ještě kouknout na zprávy, protáhnout se a dokončit tak 7 dní protahování.

A pokud se všechno podaří, tak bych snad dnes mohla překonat svůj osobní bodový rekord.

Můj den nebyl úplně nejzajímavější, ale do konce dubna už moc dní nezbývá, a tak jsem musela popsat jeden ze svých poměrně obyčejných dnů. Snad vám to ale nebude vadit…

Díky za přečtení a gratuluju k bodíkům

 

Pavča

 

Napsat komentář