Zadání týdenní výzvy č.7

Výzva č. 7 – minisoutěže

16. – 22. 4. 2018

ZADÁNÍ:

Tento týden nás čeká poslední týdenní výzva. Již podruhé nás čekají Minisoutěže. I tentokrát se výzva skládá ze 4 jednoduchých a rychlých aktivit. Každá aktivita je opět na čas nebo na počet úkonů a tvým úkolem je během týdne tento čas či počet co nejvíce zlepšit. Na každý úkol máš neomezený počet pokusů.

 

 1. Borec je kámoš
  • Tvým úkolem bude za týden obejmout co nejvíce lidí aneb plnit čtvrtý skautský zákon. Každého člověka však můžeš obejmout jenom jednou.
 2. Borec je rychlý jako blesk
  • Tvým úkolem je vzít si klasické čtverečkované papíry a během 5 minut udělat v jednotlivých čtverečcích co nejvíce křížků. Křížek by měl být od rohu k rohu. Pokud přetáhneš přes kraj čtverečku tak se křížek nepočítá.
 3. Borec umí kámen, nůžky, papír
  • Tvým úkolem je během týdne posbírat co nejvíce bodů za hraní hry kámen, nůžky, papír. S každým člověkem můžeš hrát maximálně jednou. Za výhru se ti přičítá jeden bod. Za prohru se ti jeden bod odečítá.
 4. Borec si umí házet
  • V tomto úkolu budeš potřebovat pomoc kamaráda. Společně s ním si vezměte jedno syrové vajíčko, a co přehazujte si ho, dokud se vám nerozbije neb spadne na zem. Při přehazování začínáte metr od sebe, po každém přehození se posunete o jeden slepičí krok dozadu (vždy se posune jen ten, co zrovna vajíčko chytil).

 

Své počty zapisuj do tabulky do příslušných sloupečků ke svému jménu. Tabulku najdeš ZDE!!!

 

HODNOCENÍ:

Za každou minisoutěž můžeš získat až 100 bodů. Za účast v minisoutěži dostaneš 10 bodů, zbývající body budou rozděleny dle pořadí v každé minisoutěži. Celkem je v této výzvě možné získat opět 400 bodů.