Výsledky 5. týdenní výzvy

Další týdenní výzvu máme za sebou. Tentokrát jsme se zaměřili na pohyb. Celkem bylo připraveno 5 pohybových soutěží. Celkem se této výzvy účastnilo 71 borců a borek. Nejlépe i vedla Lálinka, která získala 372 bodů z celkem 400 možných. Na druhém místě se umístil Krťa s 370 body a třetí Mrož s 365 body.

A jak dopadly jednotlivé soutěže? U CMT jsme viděli pár neuvěřitelných výkonů. Nejlépe si vedl Krťa který celkem 52 krát dokázal udělat předepsaný cvik. Neméně se předvedl i Mrož a Mišwe, kteří předvedli 51 respektivně 50 opakování cviku. Dalším úkolem byl skok do dálky z místa. V něm se nejvíce vedlo Olafovi, který skočil 273 centimetrů. Nejvíce kliků pak zvládl Šimon K., který za minutu dokázal udělat 65 kliků. Nejlepší výkon u Předklonu předvedla se svýmí -30 centimetry Motýlek. A jak si lidé vedli u stojky? Docela dobře, ale nejlépe se dařilo Mrožovi, který dokázal ve stojce zústat celkem 48 sekund.

Výsledky a pořadí najdete zde –> https://docs.google.com/spreadsheets/d/1njIxqlSFnS-P8zlUZqY99i0T_lpPNK_GIT__8pfn4kA/edit?ts=5ac11e15#gid=0