Béňa – 10.4.2018

Nazdar všem. 

Dnes vyčerpám svůj druhý termín pro popsání mého dne (borce ). Ráno jsem si musel přivstat – už před sedmou (děs běs ), jelikož jsem měl na osmou hodinu objednaný jeřáb. Asi vás teď napadne, že nejspíš kvůli nějaké běžné stavební činnosti, proč to sem tedy ten Béňa cpe. Nene, nebyla to tak úplně běžná akce, stěhoval jsem dnes sochu sv. Jana Nepomuckého – prý už ho nebaví koukat do stejného místa a že se chce posunout a koukat na kostel. Nervy jsem měl na pochodu, takže jsem skočil do auta bez snídaně, abych v poklidu naložil potřebné vybavení do auta a uchystal terén než jeřáb dorazil. 

Ve chvíli čekání na stroj jsem toho využil a při raním slunku se pořádně protáhl a hodil do sebe sušenku (trocha cukru k této práci patří, kvůli energii a nervům – dnes se muselo minimálně mlsat). Práce šla naštěstí velmi dobře a jeřábník měl cit (což se nedá říci vždy) a socha byla rozebrána a přesunuta během dopoledne – uff, paráda.

Po této akci jsem ještě na pár hodin zalez do kovárny uchystat si další program, uklidit nářadí, navštívit autoservis (asi musím vyměnit svíčky) a pak jsem si na chvíli sedl u kafe a přečetl zprávy.

Dnes byl i s kulturou – divadelní představení Pan Kaplan má třídu rád vrchlabského spolku. Báječné. 

Možná ještě kouknu na šifry, které mne včera trochu vypekly. Když jsem si myslel, že vím a začal si domnělé řešení zapisovat, nestačil jsem se divit. Tento týden bude asi vyjímečně bez bodů – snad Šíp nebude moc škytat

Díky za nápadité výzvy a organizaci tohoto podniku. 

Nazdar

Napsat komentář