Zadání týdenní výzvy č.6

Výzva č. 6 – šifrovaná

9. – 15. 4. 2018

ZADÁNÍ:

Máme za sebou těžký týden plný probdělých nocí, kopy snězených rohlíků, spousty přeskoků přes švihadlo a dlouhých minut na jedné noze. Tento týden nás bude čekat něco jednoduššího. Nebudeme namáhat tělo, ale mysl. Už podle názvu jste určitě poznali, že tento týden vás bude čekat luštění šifer. Celkem vás bude čekat 15 různých šifer, které pro vás připravil Jan „Šíp“ Friml. Šifry jsou rozděleny do 3 skupin dle jejich obtížnosti. Vašim úkolem je tyto šifry co nejrychleji správně vyluštit.

Zadání šifer bude v pondělí ve 20:00 zveřejněno na stránkách Skautského borce v sekci Novinky.

 

Své výsledky zapisuj do tohoto formuláře. Formulář najdeš ZDE!!!

HODNOCENÍ:

Celkem je možné v této výzvě získat opět 400 bodů. Bodové hodnocení jednotlivých šifer je tajné a dozvíte se ho až po ukončení výzvy.  Co vám ale mohu říci je, že můžete získat až 50 bonusových bodů. Ty získáte, když odevzdáte formulář s odpověďmi do úterní půlnoci. Za každý další započatý den dostanete vždy o 10 bonusových bodů méně.

 

DĚKUJEME HONZOVI FRIMLOVI ZA VYTVOŘENÍ ŠIFER PRO TUTO VÝZVU.