Vítek 31.3.2018

¡Hola! ¿Qué tal!

Jako svůj první den borce popíšu poslední březnový den – Bílou sobotu

Vzbudil jsem se až, když přijel můj brácha z Prahy – zhruba v 11.

Den jsem začal obědem a po obědě jsem se šel chvíli učit. Zhruba ve 3 přišel brácha, že půjdeme zlikvidovat fóliák na zahrádku. (Příští víkend budeme stavět nový skleník.) Práce na zahrádce se hrabáním, stříháním, vožením atd. protáhla zhruba do půl 7. 

Najíst, umýt, učesat, oblíct a jedeme do kostela na velikonoční vigílii.  Nejlepší a Bílé sobotě je, jak se znovu rozezní zvony a varhany. (na fotce je kostel ve Sloupě, bohužel nebyla lepší fotka) 

Když jsme se zhruba o půl 10. vrátili z kostela pustili jsme se do barvení vajíček. Tady se hodily zkušenosti z bobříka barev . Vajíčka jsme barvili kurkumou (na žluto) a slupkami od cibule (na červeno-hnědo). No posuďte sami jak se nám to povedlo

No a jako vždy jsem se na poslední chvíli rozhodl nabrat nějaký ty body , takže bylo zhruba půl 11. a já lítal po schodech jak tajtrdlík a dělal silové cviky (protože Vítek si to prostě nemůže naplánovat). Nakonec z toho přece jen pár bodů bylo . Ještě protáhnout, sprchu (samozřejmě i s otužováním) a těsně před půlnocí uléhám do hajan.

Všem přeji mnoho zdaru ve Skautském borcovi

Vítek

 

 

PS: nemysisi

1 komentář: „Vítek 31.3.2018

Napsat komentář