Už 4 týdny jsme borci!

Máme za sebou další týden. Dalších 7 dní plnění denních úkolů a lovení bobříků. 7 dní plné dřiny a odhodlání. I když se to může někomu zdát už dlouhá doba, tak stále nejsme ani v polovině naší výzvy.

Jak tento týden dopadnul?

Celkem se do tohoto týdne zapojilo už jen 211 borců. Oproti minulému týdnu opět došlo ke snížení zapojených borců a borek a to konkrétně o 35. Celkem těchto 211 borců za celý týden získalo krásných 558 005 bodů.
Na první místo se opět vrátil Mrož, který si vzal zpět i týdenní rekord. Získal totiž 8947, čímž vylepšil rekor o necelé dvě stovky bodů. Ma druhé místo se dostal Mamut se ziskem 8485 bodů a na třetím Mišwe, který získal 8208 bodů.

A co týdenní lov bobříků?

Jak dopadl si můžeš přečíst zde –> https://borec.skauting.cz/2018/03/30/vysledky-3-tydenni-vyzvy/

Týdenní pořadí – 3. herní týden